• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Прийом до школи

/Files/images/УЧЕНИКИ И ШКОЛА.jpg

Шановні батьки майбутніх першокласників!

У період з 01 лютого 2020 року по 31 березня 2020 року буде здійснюватися електронна реєстрація до першого класу комунальної установи Новофедорівська ЗОШ І-ІІ ступенів Пологівської міської ради за посиланням - wym-1591273265616

Результати електронної реєстрації щодо кількості бажаючих навчатися в конкретному закладі будуть взяті за основу при формуванні попередньої мережі класів адміністрацією школи.
Звертаємо Вашу увагу, що зарахування до закладу освіти здійснюється відповідно до наказу його керівника, що видається на підставі заяви одного з батьків дитини, поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника) та за зразком, визначеним МОН України.
До заяви додаються:
1) копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
2) оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089.
У разі наявності та за бажанням одного з батьків при поданні заяви може бути пред’явлено документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу освіти, реквізити якого вказуються в заяві.
Якщо Ваша дитина має потребу у додатковій постійній чи тимчасовій підтримці в освітньому процесі вкажіть це у заяві. Підтвердженням інформації про належність дитини до категорії осіб з особливими освітніми потребами є висновок інклюзивно-ресурсного центру про комплексну оцінку дитини з особливими освітніми потребами.
Приймання заяв та оригіналів документів буде проводитися в ЗЗСО у період з 01квітня 2020 року по 31 травня 2020 року.
Нагадуємо, що електронної реєстрації не достатньо для зарахування Вашої дитини до ЗЗСО, вона свідчить тільки про Ваші наміри, що Ви маєте підтвердити, подавши заяву до школи у період з 01 квітня по 31 травня 2020 р.
Кiлькiсть переглядiв: 416

Коментарi